img

Виходити на нові ринки збуту легко та вигідноFerotela

З нами Ви зможете додавати нові напрямки перевезень чи змінити регулярні напрямки швидко та без клопоту

Безкоштовна консультація >
img
img

Швидше,
ніж ви очікуєте

Фокусні країни

Вагома перевага сучасності-швидко постачати товари на ті ринки збуту, які зростають

Ми пропонуємо послуги з автомобільних перевезень вантажів з України в Східну та Західну Європу, Туреччину, Прибалтику та країни СНД. Окремі європейські країни характеризуються високим попитом на перевезення, тому ми виділили їх як фокусні в наших перевезеннях.

Чому варто замовляти у нас автомобільні вантажоперевезення в Європу, країни СНД і Туреччину:

  • Ви отримуєте гарантію в грамотній організації перевезень
  • Регулярне інформування про статус вантажу
  • Гнучке масштабування напрямків перевезень
  • Забезпечення транспортом відповідно до Ваших потреб
  • Спокій, що Ваші вантажі будуть доставлені вчасно

Дізнайтесь нижче на карті, в які країни частіше всього виникають запити на перевезення.

Фокусні країни

Польща

Польща входить у ТОП 3 країни з якими Україна має торговельні відносини. Автомобільні вантажні перевезення в Польщу різноманітних товарів наразі з України чи в Україну відбуваються дуже активно. Серед популярних товарів, що експортуються у Польщу є зернові культури, деревина та вироби з деревини, меблі, текстиль, фурнітура, пластмаси та вироби з пластику, техніка, одяг тощо. Ми маємо добре налагоджену роботу в напрямку Україна - Польща та Польща - Україна і співпрацюємо з відомими виробниками товарів. Тому, з упевненістю гарантуємо, що і Ваші товари зможемо безпечно та вчасно перевозити.

Детальніше >
Німеччина

Німеччина є дуже привабливим ринком збуту для українських виробників. В структурі експорту з України в Німеччину велику долю займають меблі, фурнітура, текстиль, вироби з деревини, одяг, насіння і плоди олійних культур, молоко та молочні продукти, дорогоцінні метали, перли, пластмаси тощо. Слід зазначити, що Німеччина країна особлива, адже на її долю припадає велика частка крадіжок вантажів. Саме тому дуже важливо при перевезенні вантажів до Німеччини співпрацювати з надійним логістичним партнером. Ми вже багато років організовуємо доставлення вантажів до Німеччини, або навпаки з Німеччини в Україну, а тому, знаємо як мінімізувати ризики втрати вантажу нашого клієнта. Окрім страхування вантажу, ми страхуємо відповідальність та залучаємо до співпраці лише перевіреного перевізника.

Детальніше >
Литва

Литву можна віднести до країни з якою Україна веде досить активну торгівлю. Найпоширеніші категорії товарів які перевозять з Литви в Україну та з України до Литви є деревина та вироби з деревини, різноманітна техніка, алкогольні та безалкогольні напої, мідь і вироби з неї, полімерні матеріали, добрива, мінеральні палива тощо. Ми знаємо всі особливості організації логістики вантажів до цієї країни, оскільки щодня виконуємо рейси. Тому, Ваші замовлення виконаємо без затримок та з дотриманням усіх вимог.

Детальніше >
Чехія

Чехія входить у трійку країн за обсягами наших перевезень, та у ТОП 15 країн з якими українські виробники співпрацюють. Тому, це стратегічно важлива та приваблива країна для Вашої торгівлі. В Чехію ми регулярно перевозимо скло, кераміку, деревину та вироби з дерева, чорні та інші недорогоцінні метали, вироби з них, мінеральні продукти, обладнання тощо. Найпопулярніші товари які експортуються до Чехії у 2021 році: руди, шлаки та зола, електричні машини та обладнання, товари хімічної промисловості, палива мінеральні, меблі, постільні речі, матраци тощо. Тож, виходьте на Чеський ринок торгівлі товарами, а ми допоможемо з логістикою.

Детальніше >
Угорщина

Угорщина - це не тільки наша сусідня країна, але й важливий ринок збуту для українського бізнесу. Тому, активні економічні зв'язки тісно поєднують потребу в якісних вантажних перевезеннях. Це саме те, що ми забезпечуємо. Серед найпопулярніших категорій товарів які експортуються в Угорщину є зернові культури, чорні метали, готові харчові продукти, товари АПК, різноманітна техніка, деревина та вироби з неї. Тож, подайте заявку, якщо Вам потрібен професійний партнер, який організує безперебійні автомобільні вантажні перевезення в Угорщину чи з Угорщини в Україну. Ми обов'язково допоможемо.

Детальніше >
Румунія

Румунія приваблива країна з точки зору торгівлі. Ми активно співпрацюємо з клієнтами, яким потрібні перевезення виробів зі скла, кераміки, товарів для особистого споживання та дому тощо. Румунія стратегічно важливий партнер для України, оскільки за обсягами торгівлі з Україною входить у ТОП 15 країн. Найчастіше в Румунію експортують різноманітне обладнання, чорні метали, руди, шлаки, деревину та вироби з дерева, взуття й одяг, цукор та кондитерські вироби, какао та продукти з нього та інше. Своєю чергою з Румунії до України імпортують засоби наземного транспорту, обладнання, пластмаси, полімерні матеріали, фармацевтичну продукцію, зернові культури, добрива, каучук, вата, олії тощо. Ми знаємо як організувати перевезення Ваших вантажів вчасно, безпечно та за приємну вартість, а тому, запрошуємо до співпраці. Розміщуйте в нас замовлення на перевезення та зберігайте свій час та нерви для більш важливих речей.

Детальніше >
Італія

Італія входить у ТОП 10 країн з якими Україна має торговельні відносини. До Італії ми активно перевозимо скло, кераміку, метали, мінеральні продукти та багато іншого. Найбільшу долю експорту з України в Італію займають чорні метали, жири та олії тваринного та рослинного походження, зернові культури, сіль, сірка, штукатурні матеріали, цемент тощо. Тож, якщо маєте потребу в перевезенні Вашого вантажу до Італії, ми готові допомогти.

Детальніше >
Естонія

З Естонією наша компанія має особливі відносини, адже ми маємо в цій країні реєстрацію, що дає змогу співпрацювати з компаніями, яким важливі розрахунки на території ЄС.В Естонію ми активно забезпечуємо вантажні перевезення виробів зі скла, чорні та інші недорогоцінні метали та вироби з них. Також попит мають перевезення деревини та виробів з них, різноманітне обладнання, товари АПК, меблі, одяг тощо. Якщо шукаєте надійну логістичну компанію для перевезення Ваших товарів, залишайте заявку, ми обов'язково допоможемо.

Детальніше >
Україна

Україна безумовно є нашою фокусною країною з автомобільних вантажних перевезень в першу чергу тому, що наша компанія створена в Україні, та вже 15 років успішно працює з багатьма українськими та міжнародними виробниками. Україна веде досить активну торговельно-економічну діяльність з європейськими країнами, Туреччиною та країнами СНД. Ми завжди готові допомогти Вам з логістикою Ваших вантажів по Україні та допоможемо з виходом на нові ринки. Залиште заявку на консультацію нашому менеджеру і ми зв'яжемось найближчим часом.

Детальніше >
Словаччина

Словаччина, це країна в яку українські виробники експортують та імпортують руди, обладнання, чорні метали, деревину та вироби з деревини, хімічну продукцію, фармацевтичну продукцію, алюміній та вироби з нього, м'ясо, пластмаси, полімерні матеріали, меблі, та багато іншого. Ми, найчастіше отримуємо замовлення на перевезення скла, та виробів з нього, кераміки, деревину, чорні та інші недорогоцінні метали, різноманітне обладнання, мінеральні продукти, полімерні матеріали, товари хімічної промисловості. FEROTELA регулярно перевозить в цю країну вантажі, а тому чудово знає усі вимоги та особливості автомобільних вантажних перевезень товарів з України до Словаччини та навпаки, зі Словаччини в Україну. Ви матимете гарантовано якісне перевезення замовивши в нас послугу. Залишайте заявку на перевезення і ми зробимо усе можливе, щоб Ваш вантаж вчасно доставити до пункту призначення.

Детальніше >
docx file PDF