img

Клієнт для нас завжди має першочергове значенняFEROTELA

Ми пропонуємо аргументовані та вигідні тарифи для Вас.

Безкоштовна консультація >
[Клієнтам] Види послуг
[Клієнтам] Галузеві рішення
Клієнтам

Автомобільні перевезення

Перевезення

Компанія FEROTELA працює на ринку міжнародних автомобільних перевезень з 2006 року та пропонує професійний рівень транспортної логістики. Ми пропонуємо послуги з автомобільних перевезень вантажів з України в Східну і Західну Європу, Туреччину, Прибалтику та країни СНД.

img
Автомобільні перевезення вантажів

Обирайте найбільш мобільний та найефективніший спосіб транспортування Вашого вантажу.

 • Транспорт завжди в наявності

Ми маємо змогу забезпечити транспортом наших клієнтів навіть у гарячий сезон.

 • Тільки перевірені та надійні перевізники

Завдяки широкій мережі перевізників, з якими щодня працюємо, ми гарантуємо безпечне та своєчасне перевезення Ваших вантажів.

Доступність цього виду перевезень разом із широким вибором компаній перевізників на ринку не завжди означає, що якісну послугу отримати просто. Автомобільні перевезення мають свої ризики та особливості, про які, безумовно, знають досвідчені логісти.

Найбільш грамотне та надійне рішення – співпраця з досвідченою компанією FEROTELA, фахівці якої щодня розв'язують питання своїх клієнтів у сфері логістики, доставляючи вантажі у різні точки світу.

Логістика на аутсорсинг

Ми зацікавлені у процвітанні наших клієнтів.

 • Збільшення прибутків вашої компанії

Завдяки співпраці з нами, Ви отримаєте безшовний процес забезпечення транспортом та організацію перевезення за Вашим графіком та маршрутами. А це, в свою чергу означає, що Ваша компанія має змогу своєчасно та регулярно забезпечувати виконання замовлень клієнтів та збільшувати прибутки.

 • До 30% оптимізація операційних витрат

Для забезпечення якісного функціонування логістики компаніям потрібно інвестувати кошти у безпеку, програмне забезпечення, купівлю чи оренду сховищ, пошук перевізників, підписання з ними договорів, переплат у дні високого попиту, а також врахувати ризики втрати вантажу чи відсутності транспорту у найгарячіші сезони, коли заздалегідь увесь транспорт на ринку вже заброньований.

Компанії, що делегують організацію перевезень експедиторам, не тільки оптимізують свої витрати до 30%, а й мають гарантований транспорт та регулярно виконують свої зобов'язання перед замовниками їх товарів. Це в результаті призводить до стабільного партнерства та розвитку усіх.

Компанія FEROTELA надає послуги з організації автомобільних вантажних перевезень та забезпечує повний спектр послуг для цього. Наші клієнти обирають стратегічно правильний шлях розвитку співпрацюючи з нами. І ми запрошуємо Вас до співпраці.

Типи вантажу

Готові рішення

Рішення

Компанія FEROTELA гнучко адаптує логістичні послуги під потреби клієнта та галузі.

Клієнт отримує комфортну співпрацю та надійне плече партнерства, адже з нами масштабувати та змінювати напрямки перевезень легко та вигідно.

img
Готові рішення

Галузеві рішення

Рішення

Щодня ми успішно виконуємо замовлення з перевезень товарів, що належать до різноманітних галузей. Ми адаптуємось під потреби та специфіку галузі, в якій оперує наш замовник. А тому, забезпечуємо вантажні перевезення згідно з графіком перевезень та умов, які потребує клієнт. Ми маємо багаторічний досвід роботи з дуже різноманітними промисловостями, та щоразу розширюємо галузевий спектр.

Агрологістика

Наш успішний досвід роботи на ринку перевезень аграрної продукції, та усталені домовленості з багатьма логістичними компаніями і терміналами дозволяють виконувати роботу кваліфіковано та без затримок.

Логістична компанія FEROTELA надає послуги з транспортування сільгосппродукції територією України та інших держав. Ми пропонуємо аграріям комплексну роботу з перевезення різних видів зернових, рослинних олій та інших сільгосппродуктів. Досвід роботи з агробізнесом та міжнародними транспортними компаніями дає можливість пропонувати клієнтам інноваційні рішення та нові продукти в агрологістиці.

Відомо, що існує ряд особливостей перевезення сільгосппродукції. Необхідно отримати всі дозвільні документи, добре розуміти специфіку вантажно-розвантажувальних процесів, а також забезпечити перевезення достатньою кількістю транспортних засобів та виконати графік відвантаження продукції.

Така робота вимагає від виконавців особливого професіоналізму і напрацьованих навичок. Тому в цій сфері дуже важливо співпрацювати з кваліфікованими та досвідченими логістами, такими як персонал компанії FEROTELA.

Логістика харчових продуктів

Забезпечуємо перевезення харчових продуктів згідно з вимогами до транспортних засобів.

Перевезення харчової продукції потребує особливих умов, однією з важливих є дотримання правил, що унеможливлюють забруднення продукції, або псування. Саме тому, враховуючи всі необхідні вимоги, ми забезпечуємо перевезення харчових продуктів в Європу та з Європи безпечно, швидко та регулярно інформуємо наших клієнтів про статус вантажу. Якщо Ви виробляєте готові харчові продукти, напівфабрикати, чи будь-які інші товари та для вас має значення своєчасна та прозора доставка, ми із задоволенням готові допомогти та подарувати Вам впевненість у тому, що ваші вантажі будуть доставлятись вчасно навіть у найгарячіший сезон.

Логістика легкої промисловості

Організовуємо перевезення згідно з ритмом доставлення, який потребує саме Ваша компанія, безпечно та оперативно.

Автомобільні вантажні перевезення одягу, взуття, текстилю чи будь якого іншого товару легкої промисловості часто потребують гнучкої адаптації під вимоги ринку. Саме тому, важливо підлаштовуватись під темпи та об'єми перевезень, які актуальні для кожної компанії індивідуально. Щодня ми перевозимо велику кількість різноманітних товарів і знаємо як важливо компаніям мати впевненість у тому, що домовленості будуть виконані без затримок, особливо якщо вантаж необхідно імпортувати з Європи чи експортувати з України. Ми співпрацюємо з великою кількістю перевірених перевізників та можемо допомогти Вам з організацією перевезень своєчасно, безпечно і що дуже важливо, гнучко масштабувати та змінювати напрямки перевезень, таким чином забезпечити безшовну логістику та розвиток Вашого бізнесу.

Логістика будівельних матеріалів

Забезпечуємо автомобільні вантажні перевезення будівельних матеріалів згідно з всіма технічними вимогами.

Будівельні матеріали бувають дуже різноманітні, починаючи від гіпсокартону, ламінату, керамічної плитки, закінчуючи шпалерами та фарбами. У кожного товару свої особливості та технічні вимоги до перевезень. Ми допомагаємо з доставленням будівельних матеріалів із країн Європи, СНД, Туреччини. Успішно та безпечно доставляємо вантажі згідно з запланованим графіком, допомагаємо з організацією та плануванням перевезень. Тому, до нас звертаються компанії, яким важливо мати впевненість, що вантажі будуть доставлятись завжди вчасно та швидко.

Логістика промислового обладнання та техніки

Обережно та дбайливо забезпечимо перевезення Вашого промислового обладнання та техніки.

Промислове обладнання та техніка зазвичай коштовні. Перевезення таких вантажів потребує особливого ставлення, адже такі вантажі не стандартизовані по габаритах і в цьому випадку важливо потурбуватись про підбір правильного транспорту, забезпечення відповідних умов перевезення, швидкості перевезення та наявність необхідних дозвільних документів.

Ми знаємо як надійно перевозити промислове обладнання та техніку, оскільки маємо успішний досвід у цьому та готові подарувати Вам надійне партнерство та спокій у тому, що Ваша техніка чи обладнання будуть успішно перевезені до пункту призначення.

Логістика е-commerce

Надаємо гнучкий та безпечний сервіс з перевезень товарів які Ви продаєте через інтернет.

Інтернет торгівля щороку набирає обертів, особливого це зростання відбулось із появою пандемії. І ми розуміємо, що успіх роботи інтернет-магазину залежить від наявності в асортименті товарів, що мають високий попит. Саме тому, ми турбуємось про наших клієнтів, забезпечуючи безперебійну, безпечну та своєчасне доставлення товарів на склад.

Співпрацюючи з нами компанії що орієнтовані на інтернет торгівлю мають можливість не турбуватись про терміни доставлення, оптимізувати витрати на організацію логістики, бути спокійними за безпеку замовлень, та отримують змогу гнучко масштабувати свій бізнес, укладати угоди на постачання з виробниками різник країн.

Логістика виробів зі скла

Крихкі скляні вироби потребують особливих правил перевезення. Ми вміємо перевозити скло надійно.

Наша компанія має багатий досвід перевезень виробів зі скла. Вже багато років ми успішно співпрацюємо з багатьма великими компаніями - виробниками скла і тому, ми гарантуємо, що Ваше скло буде дбайливо та своєчасно доставлене до необхідного місця призначення. Окрім того, ми завжди працюємо над тим, щоб пропонувати найкращі маршрути для загаяння часу на доставлення. А ви тим часом матимете можливість спокійно займатись більш важливими речами довіривши нам свій вантаж. Спробуймо разом будувати спільну плідну співпрацю!

Логістика товарів хімічної промисловості

Виконуємо перевезення товарів хімічної промисловості відповідно до Європейської угоди про міжнародні дорожні перевезення небезпечних вантажів із дотриманням необхідних вимог.

Вантажі, що належать до хімічної промисловості мають перевозитись згідно з дозволеними маршрутами, відповідно плану пересування та з наявністю дозвільних документів. Ми знаємо як грамотно організувати перевезення вантажів хімічної промисловості, адже робимо це регулярно, та без вагань забезпечимо необхідну регулярність перевезень та гнучку співпрацю.

Логістика товарів з дерева, та фурнітури

Вчасно доставимо вироби з деревини за вигідними умовами.

Вироби з деревини, чи то меблі, чи фурнітура чи будь-які інші вироби з дерева мають свої особливості для перевезення автомобільним транспортом. Ми виконуємо необхідні вимоги для безпечного завантаження, перевезення та відвантаження таких виробів з метою забезпечення якісного доставлення. Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці, а тому, ставимось до потреб наших клієнтів дуже уважно. Наш багатий досвід співпраці з виробниками товарів з дерева, допомагає щоразу безпечно перевозити такі товари. А тому, якщо Вам потрібен надійний партнер для своєчасної, гнучкої логістики фурнітури, меблів, окремих листів МДФ або будь-яких інших виробів з дерева, звертайтесь до нас, ми готові до співпраці.

Логістика товарів з пластмаси та полімерних матеріалів

Економимо Ваш час на перевезення вантажу та розширюємо логістичні горизонти.

Тож, довіривши нам перевезення товарів з пластику, пластмаси, полімерних матеріалів або сировини для виробництва таких товарів, Ви отримаєте спокій за свій вантаж, можливість гнучкого масштабування й зміни географії доставлення та вигідну співпрацю. Тому, якщо Ви виробляєте товари з пластмаси та полімерних матеріалів, або сировину для виробництва такої продукції, та маєте потребу в оптимізації вашої логістики, зверніться до нас. Окрім вчасного та регулярного забезпечення вантажівками для перевезень, ми допомагаємо у вирішенні додаткових потреб в організації логістики, а саме ведення договорів з перевізниками, формування графіку перевезень, своєчасні розрахунки та забезпечення доставлення вантажу згідно з графіком та щоденне інформування про статус перевезення.

Логістика косметики і товарів для здоров'я

Надаємо послуги з міжнародних автомобільних вантажних перевезень косметичних виробів та парфумерії.

Експерти нашої компанії в першу чергу враховують Ваші потреби та формують оптимальні варіанти організації та здійснення міжнародних автомобільних вантажних перевезень товарів для особистого догляду, косметичної та парфумерної продукції, товарів для побутового використання в Україну, Чехію, Німеччину, Польщу, Францію, Італію, Іспанію, Великобританію, Бельгію, Австрію, Туреччину  та інші країни, включаючи засоби по догляду за волоссям і тілом, а також декоративну косметику.

Ми вміємо забезпечувати надійні та регулярні перевезення вантажів, адже маємо напрацьовану велику мережу партнерів-перевізників, що дозволяє гнучко розширювати чи змінювати географію доставлення. Саме тому з нами багато років співпрацюють відомі компанії як з України, так і з інших країн.

Завжди готові допомогти Вам з перевезенням Ваших товарів. Залиште заявку і ми з Вами зв’яжемось та проконсультуємо.

Наші партнери

Компанії, які нам довіряють

Партнери
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

img
Відгуки про компанію

Підтверджена якість послуг

Відкуги
img

Успішно співпрацюємо з компанією FEROTELA. Ми в повній мірі задоволені якістю роботи компанії.

У співпраці з FEROTELA ми отримуємо те, що важливо для нас, а саме:

 • Своєчасність виконання всіх поставлених завдань
 • Уміння вирішувати нестандартні завдання
 • І, звичайно ж, приємне спілкування зі співробітниками компанії.
 • img

  Менеджер відділу логістики

  НСП Завод керамічної плитки ТОВ "Епіцентр К""

  Компанія ТОВ «Вільногірське скло» висловлює подяку всій команді компанії FEROTELA. Хочеться окремо відзначити злагоджену роботу колективу і керівництва, оперативність у наданні інформації та високий професіоналізм фахівців, а також уміння розробити оптимальну пропозицію для будь-якого завдання і маршруту, знайти прийнятне цінове рішення. Звертаючись до компанії FEROTELA, ми отримуємо не тільки вигідні ціни на транспортування, а й кваліфіковані поради та рекомендації щодо поставленого завдання. Наша компанія цінує в своєму бізнес-партнері зацікавленість в роботі і прагнення досягненню загального успіху.

  Ми впевнено рекомендуємо їх тим, хто шукає дійсно надійну, орієнтовану на результат, логістичну компанію.

  img

  Менеджер відділу логістики

  Компанія ТОВ «Вільногірське скло»

  Дякуємо компанії FEROTELA за кваліфіковану і оперативну роботу. Найбільшою перевагою у співпраці з цією компанією для нас є відповідність ціни і розуміння і привітність менеджерів, оперативність у прийнятті рішень керівництвом компанії. Все це в комплексі залишає тільки позитивне враження про спільну роботу.

  Ми рекомендуємо компанію FEROTELA як надійного партнера і бажаємо успіхів!

  img

  Менеджер відділу логістики

  Компанія "StanChem"

  Зробіть розрахунок попередньої вартості перевезення

  img

  Ми готові допомогти!

  Виникли питання? Напишіть нам.

  Написати    >
  img
  Чому обирають нас

  Як ми працюємо

  Чому ми?
  01

  З нами компанії, яким цікавий якісно новий рівень логістики - технологічний, прозорий та оперативний

  02

  Ми створюємо сприятливий клімат для довгострокових ділових відносин. Стабільний партнер - стабільне зростання

  03

  Наші клієнти нарощують прибутки шляхом зниження витрат на організацію операційної роботи в процесі доставки

  04

  У наших клієнтів збільшуються продажі, - ми оптимізуємо всі логістичні процеси та виключаємо недоліки, які призводять до затримок в логістиці

  05

  У Ваших менеджерів звільняється корисний час для можливості вибудовувати якісні та вигідні взаємини з клієнтами та партнерами

  06

  Ми використовуємо власний і орендований транспорт, гарантуємо оперативне та відповідальне перевезення вантажу

  07

  Наші клієнти захищені від шахраїв і втрати вантажу

  08

  У нас є перевірені партнери-перевізники, які надають нам спеціальні ціни

  Як ми працюємо

  Елементи послуги

  Елементи
  01

  Організація експорту та імпорту Ваших товарів

  02

  Пошук та забезпечення оптимального транспорту для перевезення саме Вашого товару в задані терміни

  03

  Підбір оптимального маршруту для перевезення Вашого товару в задані терміни

  04

  Документальний супровід, який включає роботу з контрактами, митне оформлення, страхування вантажу

  05

  Контроль за якістю та дотриманням умов перевезення

  06

  Регулярне інформування Вас про статус перевезення товару

  07

  Консультування Вас щодо особливостей та додаткових правил перевезення саме Вашого вантажу

  08

  Допомога у плануванні графіку перевезень Вашого товару з урахуванням особливостей логістики в рамках Вашого маршруту

  09

  Процедура розрахунків та підписання необхідних звітних документів.


  bg
  docx file PDF